Викладачі циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Бондарець О. М., Водолазська Н. В., Носач І. В., Цимбалістова О. А., Черніхова О. С. 25 січня 2022 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів зустрілися з учнями 9-х класів Кременчуцької гімназії № 16. Під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами викладачі розповіли про спеціальності за якими готують фахових молодших бакалаврів, терміни вступної кампанії, перелік вступних випробувань, графік роботи приймальної комісії, умови навчання та культурно-масові заходи які проводяться в КЛК ХНУВС. Всі учні отримали комплекти агітаційного та рекламного матеріалу, а також запрошення на День відкритих дверей, який відбудеться 28 січня 2022 року.