Співробітники відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування та приймальної комісії Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Олійник Л. Л., Скрипнюк К. О. та Головенська Т. М. 25 січня 2022 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів зустрілися з учнями 10-х і 11-х класів Піщанської гімназії. Учням було надано інформацію стосовно умов вступу на навчання за початковим та першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, умови навчання у Коледжі, можливості наукової діяльності, міжнародної та всеукраїнської мобільності. Всі учні отримали комплекти агітаційного та рекламного матеріалу, а також були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться 28.01.2022 року.