Викладачки циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Людмила Іванченко та Олена Поддубей успішно завершили навчання за програмою підготовки з методики викладання авіаційної англійської мови у відповідності зі стандартами ІКАО. Підготовка відбувалася у навчально-методичному центрі післядипломної освіти «Аеролінгва», сертифікованому Державіаслужбою України на право підготовки й тестування з англійської мови.

Представниці коледжу мали унікальну можливість поглибити знання, набути нових навичок й умінь у застосуванні сучасних технологій викладання англійської мови як невід’ємного компоненту підготовки майбутніх пілотів цивільної авіації. Навчання проводилося досвідченою фахівчинею із методики викладання англійської мови докторкою наук, професоркою Оленою Петращук – представницею міжнародної експертної спілки спеціалістів у сфері авіаційної англійської мови. Наразі Кременчуцький льотний коледж поповнився двома сертифікованими викладачами авіаційної англійської мови.

КЛК ХНУВС