У Кременчуцькому льотному коледжі відбувся науковий семінар на тему: «Значення вивчення іноземної мови для особистісного розвитку та для професійної діяльності». Захід організувала та провела викладач циклової комісії філологічних дисциплін Людмила Іванченко.

У семінарі приймали участь здобувачі освіти 3 курсу. Курсанти та студенти підготували презентації та виступили з доповідями на зазначену тему. Вони продемонстрували глибокі знання у вивченні англійської мови, вміння створювати презентації та доносити свою думку до аудиторії.

Після кожної доповіді між учасниками проходило дискусійне обговорення. Здобувачі освіти вкотре переконалися, що знання англійської мови – запорука успіху та перспектив майбутньої професії.