Колектив Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ щиро вітає всіх із Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо в Новому році відчути більше злетів, досягти небувалих висот! Зростання доходів, нових досягнень, дивовижних відкриттів і незабутніх зустрічей! Нехай Новий рік принесе поліпшення ділових позицій і зростання доходів! Нехай ці величні зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і доброту, взаєморозуміння і повагу, а Різдвяна Зоря запалить у серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні найзаповітніших бажань. Хай життя осяє Боже благословення, а оптимізм утвердить на добрі справи. Зичимо міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку та щасливої долі! Тож нехай 2022 рік стане часом нових перемог та звершень, які принесуть Україні добробут та процвітання. Чистого і мирного неба всім нам!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями, Директор КЛК ХНУВС Руслан Яковлєв