Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – відповідальна з академічної доброчесності кандидатка економічних наук Марина Петченко, наукові співробітники відділу організації наукової роботи та гендерних питань кандидат технічних наук Вадим Орел і кандидатка економічних наук Ольга Глазунова провели науковий семінар на тему «Патентний пошук як невід’ємна складова наукової роботи».

Під час заходу було розкрито основні цілі, види та типи патентного пошуку, представлено національні та міжнародні патентні бази даних, наведено загальний алгоритм патентного пошуку.

Науковий захід забезпечив підвищення обізнаності слухачів з роллю та значимістю патентного пошуку в науково-дослідній роботі та особливостями його виконання.