Проведено олімпіади з навчальних дисциплін «Логістика та логістичні технології на транспорті», «Менеджмент на транспорті», «Комерційна діяльність на транспорті» для здобувачів освіти спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми Організація обслуговування на транспорті

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ 24.11.2021р. – 25.11.2021р. викладачами циклової комісії економіки та управління було проведено олімпіади з навчальних дисциплін «Логістика та логістичні технології на транспорті» під керівництвом старшого викладача, к.е.н. Марини Харченко, «Менеджмент на транспорті» під керівництвом старшого викладача, к.е.н. Олени Цимбалістової та «Комерційна діяльність на транспорті» під керівництвом викладача Олени Черніхової.

В олімпіадах прийняли участь здобувачі освіти спеціальності 073 Менеджмент освітньо-професійної програми Організація обслуговування на транспорті навчальних груп ООТдбср-18-1, ООтдбср-19-1 та ООТдбср-19-2. Учасники показали гарні результати, використавши творчий підхід до поставлених задач. За результатами проведення олімпіад було визначено переможців:

- Олімпіада з навчальної дисципліни «Логістика та логістичні технології на транспорті»:

І місце – Романовська Єлизавета Вікторівна (навчальна група ООТдбср-18-1);
ІІ місце – Петрова Ванесса-Данієль Олегівна (навчальна група ООТдбср-18-1);
ІІІ місце – Олійник Наталія Костянтинівна (навчальна група ООТдбср-18-1).

- Олімпіада з навчальної дисципліни «Менеджмент на транспорті»:

І місце – Олійник Наталія Костянтинівна (навчальна група ООТдбср-18-1);
ІІ місце – Сластьон Алла Дмитрівна (навчальна група ООТдбср-18-1);
ІІІ місце – Мальцева Аліна Валеріївна (навчальна група ООТдбср-18-1);
ІІІ місце – Шевченко Софія Сергіївна (навчальна група ООТдбср-18-1).

- Олімпіада з навчальної дисципліни «Комерційна діяльність на транспорті»:

І місце – Білан Софія Олександрівна (навчальна група ООТдбср-19-2);
ІІ місце – Кушка Богдана Миколаївна (навчальна група ООТдбср-19-1);
ІІІ місце – Іванов Дмитро Романович (навчальна група ООТдбср-19-2);
ІІІ місце – Скакун Артем Русланович (навчальна група ООТдбср-19-2).