У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ  викладачем циклової комісії Технічного обслуговування авіаційної техніки Аллою Реутою  організовано та проведено гру – квест «Хімічний квест для ерудитів, розумників та допитливих».

У квесті взяли участь здобувачі освіти першого курсу – молодші бакалаври спеціальності  «Авіаційний транспорт».  Основна  мета  заходу –формування інтересу до вивчення предмету, розвиток універсальних форм розумової діяльності здобувачів у контексті вивчення хімії (пошук інформації, аналіз, синтез,  порівняння та логічні висновки).

Такі заходи розвивають у курсантів критичне мислення, активізують навчально-пізнавальну діяльність. Обговорення представленої інформації  та проведення розрахунків експериментальних задач відбулося в пізнавально-дружній атмосфері.

КЛК ХНУВС