У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ викладачі вищої категорії циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичної підготовки Марина Кірюхіна, Юлія Кошева та Ольга Хомяк провели круглий стіл на тему: «Гендерна рівність серед курсантів і студентів авіаційних та технічних вузів». У заході взяли участь здобувачі освіти коледжу – Ярослав Полуектов, Нікіта Кошевий, Ярослав Дивинський, Кирило Цимбалюк, Даніїл Решетило, Богдан Пузир, Данило Щелупанов, Дмитро Кусяка, Давид Бабенко.

Під час засідання круглого столу учасники розглянули значення гендерної рівності у сучасному світі, важливість гендерного виховання та гендерної освіти, гендерну ідентичність та гендерні стереотипи, стереотипи щодо традиційних професійних ролей чоловіків і жінок, гендерну рівність у трудових відносинах та серед здобувачів освіти вищих навчальних закладів.

КЛК ХНУВС