21 січня 2020 р. відбулося чергове засідання атестаційної комісії І рівня Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Основне питання - хід атестації педагогічних працівників у 2019-2020 навчальному році.

Шмельов Юрій Миколайович заступник директора коледжу з навчальної роботи, заступник голови комісії,  повідомив присутнім, про хід  атестації педагогічних працівників у міжатестаційний період. Зазначив, що членами експертних груп, які були присутні на відкритих заняттях викладачів були заповнені картки контролю відкритого заняття із зазначенням позитивних сторін, недоліків та рекомендації по проведенню занять викладачами та надані пропозиції для присвоєння або підтвердження відповідність кваліфікаційну категорії.

20.01.2020 - 21.01.2020 р.р. провідним фахівцем відділення організації методичної роботи навчально-методичного відділу ХНУВС – Перевєрзєвою О.В. та методистом навчально-методичного кабінету КЛК ХНУВС – Борисенко О.М. було здійснено експрес – відвідування навчальних занять 13 викладачів.

Членами експертних груп продовжується вивчення системи роботи педагогічних працівників у міжатестаційний період.