Кременчуцький  льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ провів Благодійний захід до Дня Святого Миколая для дітей з особливими потребами в Кременчуцькій спеціальній загально-освітній школі.

Курсанти та студенти разом з працівниками відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи КЛК ХНУВС подарували дітлахам привітання з Новорічними та Різдвяними святами, неймовірну енергетику радості, доброту, щирі посмішки та веселощі, які так потрібні дітям.

Під час заходу щасливі дітлахи отримали від Миколая смачні солодкі подарунки, які були зібрані та підготовлені працівниками коледжу та здобувачами вищої освіти. Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних вимог.