У Кременчуцькому льотному коледжі відбулося нагородження переможців олімпіад з навчальної дисципліни «Основи охорони праці, безпеки життєдіяльності та екології» проведеної серед здобувачів освіти ІІ курсу за освітньо-професійними програмами «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами» та «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів».

За результатами оцінки виконаних завдань І місце посів Михайло Бурназов, ІІ місце поділили між собою Андрій Смоленко та Олександр Матісько, ІІІ місце посіли – Євгеній Бойко та Михайло Варич.

Грамоти переможцям та подяки учасникам вручила т.в.о. завідувача відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування Кременчуцького льотного коледжу Людмила Олійник. Вона побажала курсантам успіхів і творчого натхнення для подальших здобутків і перемог.