21 грудня 2021 року о 13.00  Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих приєднатися  до воркшопу на тему  «Проблеми та шляхи досягнення гендерної рівності в освіті та науці».

Експертками заходу виступлять:

Оксана Цукан - антидискримінаційна  експертка  Інституту модернізації змісту освіти,  членкиня Громадської експертної ради з гендерних питань при МФО (міжфракційному депутатському об’єднанні)  «Рівні можливості» у Верховній Раді України, кандидатка юридичних наук, доцента (м. Харків).

Лариса Гориславець – депутатка Кременчуцької міської ради (м. Кременчук).

Марина Куркач – членкиня громадської організації "Інша Жінка", громадська діячка (м. Кременчук).

Оксана Гуйда – голова громадської організації «Кремінь. Антикор» (м. Кременчук).

Любов Кан –  голова громадської організації «Олександрійський гендерний інформаційний центр» (м. Олександрія).

Світлана Овчаренко – антидискримінаційна  експертка  Інституту модернізації змісту освіти, членкиня громадської організації «Європейський клуб» (м. Кременчук).

Модераторка заходу – відповідальна з гендерних питань в коледжі кандидатка економічних наук Марина Петченко.

Під час воркшопу будуть проведені майстер-класи в онлайн-залах.

Взяти участь можна за попередньої реєстрації за посиланням: