Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Віра Сіора взяла участь у вебінарі на тему: «Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно». Учасники вебінару були ознайомлені з алгоритмом створення квестів та вебквестів; отримали актуальні знання та практичні рекомендації щодо розробки та проведення квестів та вебквестів.

Пройшовши навчання за програмою підвищення кваліфікації (участь у вебінарі), викладачка Віра Сіора вдосконалила навички володіння сучасними інформаційними та веб технологіями; ознайомилася зі способами реалізації інноваційної діяльності за допомогою цифрових технологій, удосконалення оригінального підходу до власної життєво-професійної діяльності; здобула знання і розуміння алгоритму створення квестів та вебквестів, що допоможе їй в організації та проведенні практичної роботи на заняттях з дисциплін, які викладає.