Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Віра Сіора за участі фахівчині відділення документального забезпечення Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Інни Пержан провела бінарне заняття з курсантами  з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» за темою «Складання професійних документів».

Документи    використовуються    в   різних   галузях   людської  діяльності,  ділянках знань, сферах життя. Тому метою заняття було: ознайомити курсантів з різновидом ділової документації, особливостями її оформлення; більш детально зупинитися на видах ділових паперів, їх реквізитах, вимогах щодо оформлення.  Теоретичні знання та практичні вміння курсантів були відпрацьовані з викладачем Вірою Сіорою з використанням презентації та різних методів навчання.

Завдяки детальній, змістовній розповіді фахівчині відділення документального забезпечення Інни Пержан, яка використала елементи бесіди та наочні матеріали, а саме оригінали наказів, листів, заяв та інших видів документів, що існують  у КЛК ХНУВС цікавість курсантів до предмету зросла.  Курсанти поставили питання щодо умов і термінів зберігання документації. Працівник відділення документального забезпечення Інна Пержан зауважила, що культура   ділового   мовлення   повинна бути невід’ємною рисою сучасного здобувача освіти, адже наше сьогодення вимагає від  кожного   високої   культури   службової  поведінки, культури ділового   спілкування.