У рамках співпраці між Кременчуцьким льотним коледжем Харківського національного університету внутрішніх справ та АТ «Мотор Січ» була проведена екскурсія для здобувачів вищої освіти льотно-технічних спеціальностей до міста Запоріжжя на АТ «Мотор Січ». Під час екскурсії здобувачі вищої освіти ознайомились з матеріально-технічною базою і навчально-методичною та технічною літературою. Також під час візиту до АТ «Мотор Січ» був підписаний договір щодо співпраці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та АТ «Мотор Січ», що надасть можливість підвищити якість вищої освіти у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ.