Працівники відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи КЛК ХНУВС разом зі здобувачами освіти Кременчуцького льотного коледжу відвідали Кременчуцький музей історії авіації і космонавтики. Захід був приурочений до Міжнародного Дня цивільної авіації.

Музей було відкрито за ініціативи ентузіаста, історика-любителя Анатолія Бишенка. Багато експонатів пан Анатолій збирав до музею  власноруч, навіть є речі, які особисто подарував випускник 1955 року Кременчуцького льотного коледжу, космонавт, перша людина, яка вийшла у відкритий космос, Олексій Леонов.

Музей висвітлює події, пов'язані з історією авіації, а також Другої світової війни. У музеї представлено військову та цивільну форму пілотів, документи, фотографії, нагороди, предмети побуту, зразки зброї, моделі військових літаків.

Захід був приурочений до Міжнародного Дня цивільної авіації.

КЛК ХНУВС