Щороку студенти та курсанти Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС долучаються до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка проводиться в Україні. Керівники наукових гуртків «Мовні засоби опису наукової інформації-важлива складова професійної підготовки» Оксана Савченко, «Когнітивні дослідження в сучасній філології» Наталія Коверсун та «Англійська мова для майбутніх фахівців у сучасному світі» Людмила Іванченко 26.11.2021р., 02.12.2021р., 06.12.2021р. провели засідання на тему «Україна без насильства». Під час проведення заходів здобувачі освіти дізналися про нормативно-правові акти, які врегульовують питання протидії домашньому насильству, а саме: Закони України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав жінок і чоловіків», «Про охорону дитинства» та Конвенція ООН про права дитини. Члени гуртків дізналися про можливість сконтактувати у разі виникнення проблеми з Національною гарячою лінією з попередження домашнього насильства, Єдиним контакт-центром системи безоплатної правової допомоги, Національною професійною лінією з питань профілактики самогубств та підтримки психічного здоров’я, Національною дитячою гарячою лінією для дітей та молоді та Національною поліцією України. Учасники гуртків отримали знання, уміння, навички, які допоможуть їм зрозуміти, що їхнє життя безцінне, та навчать правилам захисту в складних життєвих ситуаціях. Важливим є те, що не варто мовчати, слід говорити для того, щоб чинити опір насильству.