Працівники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – відповідальна з гендерних питань кандидатка економічних наук Марина Петченко, наукові співробітники відділу організації наукової роботи та гендерних питань кандидат технічних наук Вадим Орел і кандидатка технічних наук Ольга Глазунова спільно з головою ГО «Правозахисне об’єднання «Феміда», адвокатом Артемом Грисюком провели науково-практичний семінар на тему «Гендерна рівність як стратегія майбутнього».

Учасників семінару ознайомили з основними принципами і положеннями національних і міжнародних документів з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, проблемами дискримінації за ознакою статі, також надали практичні поради її попередження і протидії в умовах сьогодення.

Наприкінці семінару організатори заходу провели анкетування учасників із визначення рівня початкових знать зі зазначеної проблематики.

КЛК ХНУВС