На виконання наказу МВС від 09.08.2019 р. №668 «Про організацію підготовки військовослужбовців Національної гвардії України» з метою отримання військовослужбовцями НГУ нових компетентностей при здійсненні ними превентивних та поліцейських заходів примусу для військовослужбовців в/ч 3059 викладачами Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету  внутрішніх справ  були проведені лекції. Викладачем циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Хомяк О.В.   прочитана лекція з основ кримінального права. Лекція практичного психолога Тріско О.М. присвячена темі:  “Ефективна комунікація”. Розкриті питання щодо особливостей професійного спілкування поліцейського з різними категоріями населення, з представниками засобів масової інформації, ефективного вирішення конфліктних ситуацій та протидії маніпуляцій. Оскільки однією з  особистісних характеристик, що відображує  рівень професіоналізму правоохоронця, є його комунікативна  компетентність. Опанування навичок ефективної комунікації, досконале володіння засобами професійного спілкування є необхідною умовою виконання його функціональних обов'язків. На лекції були присутні 72 військовослужбовця, захід проходив за місцем дислокації військової частини.