19 вересня з робочим візитом коледж відвідав ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець. В клубі коледжу відбулася зустріч з колективом коледжу. Під час зустрічі ректор ХНУВС Дмитро Швець офіційно ознайомив присутніх з наказом щодо призначення директором коледжу Олексія Котова, який змінив на посту свого попередника Володимира Головенського, який займав цю посаду з 2006 року. Ректор ХНУВС Дмитро Швець висловив подяку Володимиру Головенському за співпрацю, визначив сприятливі перспективи розвитку коледжу та побажав новому очільнику Олексію Котову успіхів у подготовці та вихованні льотно-технічного персоналу для Міністерства внутрішніх справ України. Крім того, призначено нового заступника директора коледжу з безпеки польотів. Ним став Ігор Політучий. За дорученням мера Кременчука Віталія Малецького, заступник міського голови Ольга Усанова привітала з призначенням нового директора КЛК ХНУВС. Після представлення нового керівництва коледжу, студенти і курсанти мали можливість сфотографуватися з ректором та керівництвом навчального закладу.