Попова Ніна Володимирівна

Завідувач бібліотеки

Своєю діяльністю Бібліотека сприяє реалізації державної політики у галузі освіти і культури, дотримуючись принципів гуманізму і демократизму, пріоритету загальнолюдських цінностей і моралі.

Порядок доступу до бібліотечних фондів та інформаційних ресурсів, перелік основних послуг і умови їх надання визначаються Правилами користування бібліотекою, які затверджуються наказом Коледжу і складаються на основі Типових правил користування бібліотекою вищого закладу освіти Міністерства освіти України.

Фонд бібліотеки налічує близько 100 тисяч примірників та відповідає запитам читачів. Також бібліотека має великий та просторий читальний зал, на базі якого часто проводяться навчально-виховні заходи спрямовані на вдосконалення здобутих знань та їх поглиблення. Регулярно оформлюються книжкові виставки, що дозволяють розширювати свій кругозір та дізнаватися деякі цікавинки в тій чи іншій темі, що висвітлюється. Є відкритий доступ до мережі Internet.

Фонд бібліотеки налічує більше 100 тис. примірників.
Загальна площа бібліотечних приміщень – 457,1 кв.м.
Площа читального залу – 274,9 кв.м., що вміщує 80 сидячих місць.
В електронній бібліотеці представлено близько 24 тис. примірників документів.

Обслуговують користувачів бібліотеки коледжу висококваліфіковані, досвідчені спеціалісти з великим досвідом роботи у бібліотечній справі

Томах Марина Арнольдівна
бібліотекар І-ої категорії

Крук Валерія Сергіївна

бібліотекар І-ої категорії