Представниками Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – відповідальною з гендерних питань та академічної доброчесності кандидатом економічних наук Мариною Петченко, співробітниками відділу організації наукової роботи та гендерних питань кандидатом технічних наук Вадимом Орлом і кандидатом економічних наук Ольгою Глазуновою – проведено мотиваційний тренінг для активізації наукової діяльності здобувачів освіти Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Спікерами заходу виступили: Олександр Саленко – професор кафедри конструювання машин доктор технічних наук, професор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Ганна Тельнова – старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи та гендерних питань доктор економічних  наук, доцент Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

Під час виступу спікери поділилися з учасниками своїм науково-практичним досвідом, розповіли про перспективи, що відкриває наукова діяльність і які професійні та гнучкі допомагає формувати навички. Під час тренінгу його учасники опанували навички пошуково-дослідної роботи, вчилися формувати ділові комунікації, працювати в команді, тренували пам’ять, когнітивні, лідерські та ораторські здібності.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти – представники десяти начальних груп.

КЛК ХНУВС