Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Трудове право»

25 лютого 2020 року викладачем циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін КЛК ХНУВС, спеціалістом І категорії Хомяк Ольгою Володимирівною разом зі старшим інспектором відділу кадрів КЛК ХНУВС Якуненко Оленою Олександрівною було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Трудове право»


Візит представників Полтавського представництва Всеукраїнського об’єднання «Рух захисту української мови»

Для курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС спільно з представниками Полтавського представництва Всеукраїнського об’єднання «Рух захисту української мови» було проведено лекцію, присвячену популяризації державної мови. Присутні також переглянули фільм «Соловей співає, коли мову має».


Відкриття пам’ятної дошки з барельєфом Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку

20 лютого 2020 року курсанти Кременчуцького льотного коледжу взяли участь у відкритті пам’ятної дошки з барельєфом Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку з нагоди Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.


Бінарне заняття з дисципліни "Професійна англійська мова"

20 лютого 2020 р. для курсантів 4 курсу спеціальності 272 Авіаційний транспорт, спеціалізації Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів (навчальна група ТМдбср-16-2) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Професійна англійська мова» за темою «Важливість англійської мови в майбутній професії».


Проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка»

20 лютого 2020 р. у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  серед курсантів спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» з дисципліни «Двигуни та енергетичні установки літальних апаратів».


Проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови

20 лютого 2020р. у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проведений I етап Всеукраїнської студентської олімпіади  серед курсантів з дисципліни  «Англійська мова» (за професійним спрямуванням).


Бінарне заняття циклової комісії загальноекономічних дисциплін

З метою адаптації теоретичних знань до практики, впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку молодших спеціалістів на засіданні циклової комісії загальноекономічних дисциплін, було прийняте рішення, провести бінарне лекційне поточне заняття...


Відрите лекційне заняття на тему «Теорія ринкових структур: ринок продукту»

19 лютого 2020 року відбулося лекційне заняття для курсантів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», галузі знань 27 «Транспорт» спеціальності 272 «Авіаційний транспорт» спеціалізації «Льотна експлуатація повітряних суден» (гр. Пдср-17-1) з навчальної дисципліни «Економічна теорія» за темою «Теорія ринкових структур: ринок продукту».


І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова»

На базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС внутрішніх справ 18 лютого 2020 року відбулося урочисте відкриття І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова»


Проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Електричні машини та апарати»

18 лютого 2020 року відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Електричні машини та апарати» серед курсантів четвертого курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відділення Авіаційного транспорту, електроенергетики і управління КЛК ХНУВС


Усі новини...