Якщо ти з дитинства мрієш підкорювати небо, запрошуємо до нас!

Якщо ти з дитинства мрієш підкорювати небо, запрошуємо до нас! Кременчуцький льотний коледж ХНУВС запрошує абітурієнтів на базі 9-11 класів


День відкритих дверей online

11-го серпня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся день відкритих дверей у вигляді online-конференції за участю заступника директора коледжу Юрія Шмельова та завідувача відділення планування навчального процесу фахової підготовки Сергія Владова. Під час  online зустрічі абітурієнтам були роз`яснені правила вступу до КЛК ХНУВС, перспективи навчання за спеціальностями та надані відповіді на поставленні питання від абітурієнтів.


Humanising the Workplace for Cultural Transformation Success

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш дистанційно пройшла вебінар на тему «Humanising the Workplace for Cultural Transformation Success (Гуманізація робочого місця для успіху культурної трансформації)» та отримала сертифікат. Спікером вебінару став Тоні Холмвуд – стратег по культурним змінам, керівник та командний тренер щодо покращення поведінки, яка призводить до розвитку у професійному сенсі.


Членство представниці Кременчуцького льотного коледжу у ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників»

Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко стала членом Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників».


Викладачка Кременчуцького льотного коледжу взяла участь в онлайн - конференції

Викладачка циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ викладачка-методист Світлана Грибанова взяла участь у Всеукраїнській практичній онлайн-конференції «Особливості сучасного освітнього середовища. Онлайн інструменти та ресурси викладача. НУШ» і тренінгу на тему «Онлайн-ресурси для реалізації формувального оцінювання».


Права людини в освітньому просторі

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш дистанційно пройшла курс на тему «Права людини в освітньому просторі» від студії онлайн-освіти EdEra.


Наукова діяльність в рамках грантових проєктів ЄС

Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко дистанційно взяла участь у вебінарі на тему «Наукова діяльність в рамках грантових проєктів ЄС», який організований Інститутом міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка та Школою молодого українського дипломата.


Наукова комунікація в цифрову епоху

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу
Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш
дистанційно пройшла на платформі Prometheus курс на тему «Наукова
комунікація в цифрову епоху».


Представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС взяли участь в українському Жіночому Конгресі

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко та Наталія Кіцель взяли онлайн участь в українському Жіночому Конгресі, який формує політику рівних прав і можливостей між чоловіками та жінками для Уряду, парламенту, місцевих громад, приватного та громадського секторів та медіаcпільноти.


Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти

Інспектор наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Довбиш дистанційно пройшла онлайн-курс на тему «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти». 


Усі новини...