До кінця року в Україні повноцінно запрацює Система авіаційної безпеки – Арсен Аваков

За словами міністра внутрішніх справ, наразі Система авіаційної безпеки налічує два базових майданчики – у Ніжині і Каневі. МВС планує, що вже найближчим часом подібний майданчик з’явиться і в гірській місцевості. 


Когнітивні дослідження в сучасній філології

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання наукового гуртка «Когнітивні дослідження в сучасній філології» під керівництвом викладачки Наталії Коверсун.


Представник Кременчуцького льотного коледжу взяв участь в онлайн-курсі «Стратегічне мислення»

Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Стратегічне мислення».


У Кременчуцькому льотному коледжі відбулася першість з шахів

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ пройшла першість з шахів серед курсантів і студентів I–IV курсів.


Правила подолання комунікативних бар’єрів стали темою засідання наукового гуртка


Сила мовленого слова

У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбулося засідання круглого столу «Сила мовленого слова», в якому взяли участь курсанти, члени наукового мовознавчого гуртка «Майстерність ділової комунікації».


Команда «Авіатор» Кременчуцького льотного коледжу – учасник Відкритого чемпіонату з волейболу

Наприкінці лютого у Полтаві стартував Відкритий чемпіонат з волейболу серед чоловіків. Честь Кременчуцького льотного коледжу у змаганнях захищає команда «Авіатор». Хлопцям протистоять сім колективів із області: «ХімАгроСтеп», ФСТ «Україна», «Дияволи», «Медик», «СДЮСШОР № 2», «ППК», «Гадяч».


Представниця Кременчуцького льотного коледжу успішно пройшла навчання від провідних фахівців країни

Викладач циклової комісії економіки та управління Олена Черніхова успішно пройшла навчання у Київській логістичній школі за підготовчим курсом «Основи логістики та управління ланцюгами постачань».


Взаємодію мови та культури обговорили на засіданні наукового гуртка

Викладачкою циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та керівником наукового гуртка« Реалізація комунікативної, культурологічної, мислетворчої функції мови» Світланою Чередник було проведено засідання наукового гуртка.


У Кременчуцькому льотному коледжі проведено олімпіаду з математики

Викладачі циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу провели олімпіаду з навчальної дисципліни «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)».


Усі новини...