Коледж запрошує на День відкритих дверей

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує майбутніх абітурієнтів та всіх бажаючих 28 січня 2022 року об 11:00 годині на День відкритих дверей!


Для курсантів льотного коледжу провели лекцію про подвиг Героїв Крут

У Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС фахівець відділення організаційної роботи з перемінним складом відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи Анатолій Пальчик провів у рамках національно-патріотичного виховання урок-лекцію для курсантів 1-4-х курсів.


Семінар з організації обслуговування гідравлічних систем

Викладач циклової комісії аеронавігації Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Олександр Павленко організував та провів для здобувачів освіти першого курсу семінар на тему «Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден та авіадвигунів».


У Кременчуці провели вечір, присвячений 131-річниці від Дня народження Павла Тичини

У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відзначили 131-річницю від Дня народження Павла Григоровича Тичини. Під час літературно-музичного вечора курсанти та студенти декламували вірші поета, ділилися своїми враженнями від прочитаних творів.


Привітання з Днем Соборності України!

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Колектив Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС щиро вітає усіх зі святом!


Представники Кременчуцького льотного коледжу вшанували пам'ять борців за свободу України

Сьогодні, 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, представники Кременчуцького льотного коледжу вшанували  хвилиною мовчання пам'ять усіх борців за суверенність України, та поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку.


Курсантсько-студентське самоврядування льотного коледжу стало ініціатором святкового флешмобу

День Соборності України – свято єднання українського народу! Тож курсантсько-студентське самоврядування Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС вирішило продемонструвати нашу єдність, об'єднавши навколо себе студентів та курсантів восьми закладів вищої освіти з різних куточків країни. Флешмоб покликаний вкотре показати всьому світу, що наша любов до України безмежна!


Представники Кременчуцького льотного коледжу взяли участь в урочистих заходах до Дня Соборності України

Напередодні Дня Соборності України, 21 січня, у Кременчуці відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь і представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.


Сертифікація викладачів англійської мови льотного коледжу

Викладачки циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Людмила Іванченко та Олена Поддубей успішно завершили навчання за програмою підготовки з методики викладання авіаційної англійської мови у відповідності зі стандартами ІКАО.


Кременчуцьких школярів запросили на навчання до льотного коледжу

Викладачки циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Іванченко та Наталія Коверсун провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-х класів гімназії № 1 міста Кременчука.


Усі новини...