Нарада керівництва коледжу з постійним складом

15 січня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася нарада керівництва коледжу з постійним складом щодо основних завдань на ІІ півріччя 2019-2020 навчального року.


Тренінг на тему: “Психологія ефективного керівника”

14 січня 2020 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ практичним психологом організаційно-виховного відділення Тріско О.М.  був проведений  психологічний тренінг на тему: “Психологія ефективного керівника” для керівників структурних підрозділів коледжу.


День відкритих дверей

9 січня 2020 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся черговий профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені учні 7-11 класів Салівської загально-освітньої школи I-III ступенів, а також усі бажаючі.


День відкритих дверей

З метою підвищення ефективності вступної кампанії 2020 року та залучення більшої кількості абітурієнтів до лав навчального закладу 21 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС відбувся цільовий профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені курсанти Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а також усі бажаючі.


Благодійна допомога дітям

20 грудня 2019 року викладачі та курсанти Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей (Притулок) з благодійною допомогою.


До Дня Святого Миколая

19 грудня 2019 року керівництво Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС з нагоди Дня Святого Миколая запросило до себе на зустріч-чаювання представників навчальних груп коледжу з різних курсів.


Вручення грамот за результатами олімпіад

19 грудня 2019 р. відбулося вручення грамот переможцям за результатами проведених олімпіад з навчальних  дисциплін...


Першість КЛК ХНУВС з настільного тенісу на предметній комісії фізичного виховання

18.12.2019р. в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ на предметній комісії фізичного виховання серед курсантів та студентів було проведено першість  з настільного тенісу в межах Спартакіади


Олімпіада з географії

18 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ на цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін серед студентів і курсантів було проведено олімпіаду з географії.


Олімпіада з психології

16 грудня 2019 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ на цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін серед студентів було проведено Олімпіаду з психології.