Запрошення на Першу Міжнародну науково-практичну конференцію  «Авіація, промисловість, суспільство»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в І Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство», яка відбудеться 14 травня 2020 року на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Волонтери Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС надали допомогу дітям

Група волонтерів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ продовжує надавати допомогу дітям з Кременчуцького Центру соціально-психологічної реабілітації.

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Комплекс фізичних вправ для розминки

Викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки пропонують комплекс фізичних вправ для розминки, що допоможуть спортсменам підготуватися до тренування, а всім бажаючим розім’яти м’язи, подолати скутість та привести свій організм у тонус. Бажаємо приємних занять і будьте здорові!

Нагадуємо правила, які збережуть ваше здоров'я

Правила, які, напевно, знають всі на пам'ять. Проте, такі прості дії збережуть ваше здоров'я, а також здоров'я ваших близьких.

Тримай себе в гарній фізичній формі! Комплекс фізичних вправ № 1

Карантин не є приводом для бездіяльності та не звільняє від зобов’язань – наприклад, сумлінно вчитися, виконувати домашні завдання, опановувати новий матеріал, навіть, якщо робиш це дистанційно. Слід пам’ятати, що попереду – екзаменаційна сесія або вступні випробування.

Комплекс фізичних вправ № 2

Комплекс фізичних вправ № 3

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій території України

Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Кіберполіція розповідає про типові випадки шахрайства під час коронавірусу

Зараз найпоширенішими спробами обманути людей є:
  • розсилка СМС та телефонних дзвінків про державні компенсації (виплати коштів на лікування, придбання тестів для визначення коронавірусу);
  • розповсюдження фейків з метою поширення паніки та дестабілізації ситуації в умовах карантину;
  • шахрайські дії для заволодіння особистими даними чи грошима під приводом продажу захисних масок, антисептиків, медичного обладнання.