Керівниця наукового гуртка викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник провела засідання наукового гуртка «Сучасна ділова комунікація».

Під час засідання керівниця наукового гуртка ознайомила здобувачів освіти з науковими конкурсами, грантами, конференціями. Також були обговорені та затверджені теми наукових досліджень, окремо переглянули питання перевірки на плагіат, принципи перевірки на програмі Юнічек.

Члени наукового гуртка взяли активну участь в обговоренні доповідей курсантів: Ілля Кочерга виступив на тему «Наукова комунікація в сучасному житті», Тимур Семерянин – з доповіддю «Інтелектуальне життя української діаспори».

КЛК ХНУВС