Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Водолазська взяла участь в онлайн-курсі «Права людини в освітньому просторі», який розроблений ТОВ «Едюкейшнал Ера» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Під час курсу його учасників ознайомили із сутностями та еволюцією концепції прав людини, переліком прав кожної людини та особливостями прав дитини, з умовами обмеження прав та їхнього гарантування державою. Окремо було розглянуто права учасників освітнього процесу, зокрема в Інтернеті; ідею навчального закладу, дружнього до дитини; стан дотримання прав у закладах освіти; механізми захисту прав в Україні.

КЛК ХНУВС