15 січня 2020 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася нарада керівництва коледжу з постійним складом щодо основних завдань на ІІ півріччя 2019-2020 навчального року. На нараді було розглянуто декілька важливих питань. Зокрема, про підготовку випуску студентів економічного відділення очної та заочної форм навчання, який відбудеться 31 січня 2020 року; про необхідність економії бюджетних коштів, зберігання тепло-, енерго- та водопостачання; про хід усунення недоліків, виявлених під час перевірки робочою групою спеціалістів Міністерства внутрішніх справ та ХНУВС; про роботу профспілки за 2019 рік; про планування та організацію проведення святкових заходів з нагоди 60-річчя від дня заснування Кременчуцького льотного коледжу. На виконання доручення Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова від 27.12.2019 року № 4091 «Щодо обговорення проблемних питань у боротьбі з незаконним обігом наркотиків, активізації превентивної діяльності» проведено інформування щодо профілактичної роботи з особовим складом на предмет вживання наркотичних та психотропних речовин та виявлення потенційних причин цього захворювання, з демонстрацією відеоматеріалів.