Голова циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Альона Хебда взяла участь в онлайн-курсі українського освітнього проєкту ЕdEra «Про дистанційний та змішаний формати навчання».

Під час курсу учасниця отримала інформацію про методи, організацію та моделі дистанційного та змішаного форматів навчання здобувачів освіти, про принципи організації освітнього процесу за дистанційною та змішаною формами навчання, про особливості оцінювання та контролю знань здобувачів освіти, а також про електронні ресурси, які можна використовувати під час дистанційного навчання.

Успішно виконавши всі завдання модулів та склавши фінальний іспит, учасниця курсу отримала відповідний сертифікат.

КЛК ХНУВС