Працівники бібліотеки Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ провели для курсантів і студентів цикл заходів, присвячених 450-річчю м. Кременчук.

Під час віртуальної подорожі вулицями Кременчука курсанти і студенти першого курсу переглянули презентацію «Кременчук 1571-2021», під час якої працівниця місцевого краєзнавчого музею Ірина Селезньова розповіла про «сім див» Крюківського району міста.

Проїхавши містом від Річкового вокзалу до Крюківського мосту під час тролейбусної екскурсії «Топ 15 Кременчука», екскурсоводи краєзнавчого музею Алла Гайшинська та Вікторія Ширай ознайомили з легендами, пов’язаними з окремими місцями міста.

У День міста на користувачів бібліотеки чекала персональна виставка «В моїм серці Кременчук» місцевого художника Бориса Сердюка.

КЛК ХНУВС