Завідувач відділення фахової підготовки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, кандидат технічних наук Сергій Владов взяв участь онлайн у Всеукраїнському круглому столі завідувачів відділень коледжів України зі спеціальності 272 «Авіаційний транспорт», що відбувся у Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». Головна метою заходу – імплементація Закону України «Про фахову передвищу освіту».

Під час круглого столу були розглянуті наступні питання: електронні освітні ресурси в професійній діяльності педагога; презентація електронних підручників; стандарти фахової передвищої освіти; інформаційно-комунікаційні технології в освітньому середовищі закладів освіти; можливість співпраці Науково-методичного центру ВФПО із закладами освіти щодо створення електронних освітніх ресурсів.

Отримані знання сприятимуть підвищенню професійного рівня та будуть застосовані у науково-педагогічній діяльності.

КЛК ХНУВС