Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ приєдналися до  Наукового пікніку, приуроченого до Дня міста. Під час заходу були розкриті цікаві наукові факти про авіацію, гелікоптери, квадрокоптери та долучено кременчужан і гостей міста до результатів науково-дослідних і експериментальних робіт коледжу, що були продемонстровані офлайн. Також учасникам наукового заходу була надана інформація щодо напрямів підготовки здобувачів вищої освіти, практичну спрямованість та сучасну матеріально-технічну базу коледжу.

Науковий пікнік пройшов цікаво і з користю, адже багато майбутніх абітурієнтів виявили зацікавленість до навчання у льотному коледжі. Усі бажаючі учасники заходу залишили свої враження на дошці побажань.

КЛК ХНУВС