14 вересня шляхом таємного голосування було обрано новий актив курсантсько-студентського самоврядування Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Головою курсантсько-студентської ради став Дмитро Ходін. На посаду заступника було обрано Вікторію Гиренко, а секретарем призначено Олексія Майгура.
Сектори представляють:
Керівник сектора гуртожитку та студентської сім'ї - Сергій Глущенко;
Керівник сектора навчально-просвітницької роботи - Вероніка Бицюк;
Керівник сектора організації дозвілля та морально етичного виховання - Дарина Мирошниченко;
Керівник сектора інформації, соціальних досліджень та зв'язків з іншими навчальними закладами - Єлизавета Романовська.
Новообрані лідери самоврядування готові вислухати ваші пропозиції та побажання щодо покращення курсантсько-студентського життя. Нова команда готова до плідної праці на благо коледжу.