про конкурс на керівні посади курсантсько-студентської ради

Курсантсько-студентська рада повідомляє, що 14.09.2021 буде проведено загальні збори на яких відбудуться вибори на керівні посади нашого органу.

А саме:

- вибори Голови курсантсько-студентської ради КЛК ХНУВС

- вибори Заступника голови курсантсько-студентської ради КЛК ХНУВС

- вибори Секретаря курсантсько-студентської ради КЛК ХНУВС

Для подання власної кандидатури на якусь з посад потрібно подати наступну інформацію та документи:

1. ПІБ курсанта (студента), повна назва групи, курс та спеціальність на якій навчається, з якого року приступив до навчання у коледжі

2. Характеристика курсанта (студента) від куратора навчальної групи

Перелік вищезазначених документів надіслати на електронну адресу: [email protected]

Термін прийому документів: до 10.09.2021 (включно)

Попередні загальні збори курсантсько-студентського самоврядування на котрих відбудеться затвердження списку курсантсько-студентської ради на 2021-2022 навчальний рік відбудуться 06.09.2021 в 402 аудиторії о 12:30 (4 пара). Тому просимо кураторів навчальних груп денної форми навчання в обов’язковому порядку забезпечити явку одного представника від власної групи.