Працівники та представники курсантсько-студентського самоврядування Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Савченко, Марина Петченко, Наталія Кіцель, Євгенія Шатравка, Марк Котелевич взяли участь у відеоконференції на тему «Європейські цінності».

Захід був організований Інститутом розвитку Кременчука – заступником директора з міжнародної діяльності, керівником проєкту Андрієм Мельником та заступницею директора Ольгою Коваль.

Спікеркою конференції виступила радниця зі стратегічних комунікацій віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Оксана Сікора.

До заходу також долучилися учасники з Кременчука, Дніпра, Києва, Полтави, Конотопа, Кропивницького, Олександрії та ін.