04 грудня 2019 року в групі ОАдмс19-1б викладачем психології Кошевою Юлією Володимирівною та практичним психологом Тріско Оксаною Миколаївною було проведено бінарне заняття з дисципліни «Психологія». Заняття на тему: «Спілкування як основа продуктивної взаємодії людей» було організовано з елементами тренінгу. З метою запам`ятати правила тренінгу та закріпити їх у дії, заняття почалося з вправи «Посмішка по колу». Таким чином всі студенти налаштувалися на співпрацю і проявляли активність протягом всього заняття. Далі проводилися вправи на розвиток контактності та ефективної комунікації, на формування толерантного відношення до людей. Студенти вчилися встановлювати довіру під час взаємодії зі співрозмовником та тренувалися адекватно реагувати на конфліктні ситуації. По закінченню заняття студенти стали учасниками рольової гри «Коло зближення» та подякували один одному за активну участь в тренінгу.