Інженер з якості відділу управління якістю (авіаційна складова) Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Шаповалова  взяла участь у вебінарі від Unicheck на тему «Полегшуємо перевірку на плагіат разом з Unicheck», який було проведено Unicheck Україна.

Спікерами виступили експерт з академічної доброчесності та комерційний директор Unicheck Андрій Сідляренко та провідний менеджер по роботі з клієнтами в Unicheck Наталія Солоп.

Під час заходу спікери розповіли, як полегшити перевірку текстів на наявність запозичень та плагіату та поділилися знаннями щодо забезпечення академічної доброчесності в університеті за допомогою онлайн-інструментів.

Після успішного проходження тесту отримано сертифікат, а набуті знання будуть використані в роботі.

КЛК ХНУВС