Відповідальна з академічної доброчесності та гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко взяла участь у вебінарі на тему «Етика наукового дослідження», що реалізований в рамках проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» за підтримки Американських Рад з міжнародної освіти.

Спікеркою заходу виступила Тамара Марценюк – кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», гендерна експертка Української гельсінської спілки з прав людини.

Під час вебінару було розглянуто наступні питання: аспекти проведення й презентування результатів власного дослідження згідно із засадами академічної доброчесності; виклики, що постають перед дослідницьким середовищем у процесі написання наукового тексту; доцільність розміщення результатів досліджень в мережі-інтернет; доцільність залучення студентства до дослідницької роботи у процесі викладання та інші.

Наприкінці вебінару було надано відповіді на поставлені запитання його учасників.

Набуті знання будуть використані в освітній та науковій роботі коледжу.

КЛК ХНУВС