Цикловою комісією загальнотехнічних дисциплін, а саме: викладачем вищої категорії, к.т.н., доцентом Яною Долударєвою разом із к.т.н, доцентом кафедри технології машинобудування Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського Віталієм Долударєвим для курсантів 3-го курсу (група ТМдбср-17-1) було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Опір матеріалів» за темою «Динамічна дія навантажень» під час проведення лекційного заняття викладач опору матеріалів розповіла про статичні та динамічні навантаження , їх відмінності, основні задачі динаміки. Потім Долударєв Віталій Миколайович нагадав курсантам, що вивчає кожний розділ такої дисципліни , як теоретична механіка та пояснив використання другого закону Ньютона як основного рівняння динаміки; диференціальні рівняння руху матеріальної точки в координатній формі; розв’язання першої (прямої) задачі динаміки; визначення сили, що діє на точку за законом її руху. В цілому на занятті курсанти побачили тісний взаємозв’язок двох дисциплін: теоретична механіка та опір матеріалів, вивчення яких є невід׳ємною складовою для формування теоретичних знань та професійних навичок майбутніх техніків-механіків. Викладачі розглянули динамічну дію навантажень на балку та її розрахунок на міцність.

Голова циклової комісії загальнотехнічних дисциплін Яна Долударєва