У Харківському національному університеті внутрішніх справ у межах Всеукраїнської інформаційної кампанії EUкраїна проведено вікторину до Дня Європи. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти ХНУВС та його відокремлених структурних підрозділів – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Вікторина проходила на сервері дистанційного навчання: https://student.univd.edu.ua/login/index.php

Учасникам вікторини було запропоновано відповісти на запитання щодо дати створення Європейського Союзу, кількості держав-членів, символіки, європейських інституцій, відзначення Дня Європи в Україні тощо. Усі учасники показали високий рівень знань та зацікавленості.

За результатами вікторини І місце посів курсант факультету № 1 Максим Кущ, ІІ місце – курсант факультету № 1 Іван Котляров і ІІІ місце поділили курсантка факультету № 3 Карина Ярош та курсант факультету № 4 Олександр Бабич.

Переможці отримали грамоти від керівництва університету та пам'ятні сувеніри від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

ВЗГ ХНУВС