02 грудня 2019 року відбулося урочисте відкриття тижня циклової комісії Загальнотехнічних дисциплін, на якому були присутні заступник директора коледжу з навчальної роботи, кандидат технічних наук Шмельов Юрій Миколайович, керівник наукового відділу, кандидат економічних наук  Петченко Марина Валентинівна,  викладачі циклової комісії та курсанти навчальних груп. З привітальним словом до курсантів звернулася голова циклової комісії ЗТД, кандидат технічних наук Долударєва Яна Станіславівна та ознайомила з  планом проведення заходів протягом цього тижня.

03.12.2019 р. у рамках тижня циклової комісії відбулась олімпіада з дисципліни «Теорія машин і механізмів», для курсантів спеціальності 272 Авіаційний транспорт, освітньо-професійних програм: «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів»,  «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами». Олімпіада  проходила в один етап, де учасникам було запропоновано розв'язати задачі за поданими схемами та виконати відповідні завдання. На олімпіаді були присутні спостерігачі (члени жюрі): голова циклової комісії загальнотехнічних дисциплін Долударєва Я.С. та керівник наукового відділу  Петченко М.В.

Олімпіаду організував та провів викладач Сіора Андрій Сергійович. В олімпіаді взяли участь курсанти:

Ковальов А.В. курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Тарасенко В.Р.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Котелевич Н.С. курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Переможцями стали:

1 місце – Гапон Є.Д. курсант навчальної групи ТМдбср-17-1;

2 місце – Компанієць В.Ю. курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

3 місце – Шліхар Т.В. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1.

04.12.2019 р. у рамках тижня циклової комісії відбулась олімпіада з дисципліни «Опір матеріалів», для курсантів спеціальності 272 Авіаційний транспорт, освітньо-професійних програм: «Технічне обслуговування повітряних суден і двигунів»,  «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами».

Олімпіада  проходила в один етап, де учасникам було запропоновано розв'язати задачі підвищеної складності.  На олімпіаді були присутні спостерігачі (члени жюрі): викладач циклової комісії загальнотехнічних дисциплін Сіора А.С. та керівник наукового відділу  Петченко М.В.  Олімпіаду організувала та провела голова циклової комісії ЗТД, кандидат технічних наук Долударєва Яна Станіславівна. В олімпіаді взяли участь курсанти:

Вершеня Є.В. курсант навчальної групи ТМдбср-17-1;

Курінний Є.О.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Перелигіна Т.В. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1;

Переможцями стали:

1 місце – Артеменко К.О. курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

2 місце – Тарасенко В.Р.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

3 місце – Гапон Є.Д. курсант навчальної групи ТМдбср-17-1.

05.12.2019р. у рамках тижня циклової комісії відбувся науковий семінар на тему: «Дослідження механічних характеристик пластичних та крихких матеріалів».  В ході семінару були заслухані доповіді курсантів, розглянуто супровідні презентації. На семінарі були присутні спостерігачі (члені жюрі): старший викладач кафедри машинобудування КрНУ імені М. Остроградського, к.т.н., Пєєва І.Е., керівник наукового відділу  Петченко М.В.,  викладач циклової комісії ЗТД Дятловська В.Л..

Семінар організували викладачі Долударєва Яна Станіславівна та Сіора Андрій Сергійович.

Активну участь в семінарі взяли курсанти груп ТМдбср-17-1, ТМдбср-17-2, ТПМдбср-17-1 спеціальності 272 Авіаційний транспорт:

Мазилкін А.А. курсант навчальної групи ТМдбср-17-1;

Курінний Є.О.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Нечитайло М.В.  курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1;

Шліхар Т.В. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1.

Найкращі доповіді були відмічені листами подяк, а саме:

Тарасенко В.Р.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Курінний Є.О.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2.

Також протягом тижня циклової комісії Загальнотехнічних дисциплін було проведено конкурс стіннівок на тему: «Корозія металів». Стіннівки були розміщені в холі на 4-му поверсі, де всі бажаючі мали змогу ознайомитися з оформленням та тематикою. Організатор конкурсу – викладач циклової комісії ЗТД Сиволожська Валентина Миколаївна. Оцінювання стіннівок проводили: керівник наукового відділу  Петченко М.В., голова циклової комісії ЗТД Долударєва Я.С., викладачі Сіора А.С., Дятловська В.Л.

Учасниками у даному конкурсі стали наступні курсанти:

Вершеня Є.В. курсант навчальної групи ТМдбср-17-1;

Курінний Є.О.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2;

Миргородська К.О. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1;

Перелигіна Т.В. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1;

Шліхар Т.В. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1.

Найкращі роботи були відзначені грамотами:

1 місце – Миргородська К.О. курсант навчальної групи ТПМдбср-17-1;

2 місце – Курінний Є.О.  курсант навчальної групи ТМдбср-17-2.

Висловлюємо слова вдячності всім учасникам тижня циклової комісії Загальнотехнічних дисциплін і вітаємо переможців!

Нагородження учасників відбулося 06 грудня 2019р. З промовою та привітанням до курсантів звернулися: заступник директора коледжу з навчальної роботи, кандидат технічних наук Шмельов Юрій Миколайович, керівник наукового відділу, кандидат економічних наук  Петченко Марина Валентинівна, голова циклової комісії ЗТД, кандидат технічних наук Долударєва Яна Станіславівна, викладач циклової комісії ЗТД Сіора Андрій Сергійович.

Учасники заходів залишили позитивні відгуки, вважаючи, що проведення тижня циклової комісії та заохочення переможців спонукає курсантів до підвищення рівня знань з технічних дисциплін.