Шановні колеги-науковці та здобувачі освіти, які тільки починають робити перші кроки в науці. Я щиро вітаю вас із професійним святом Днем науки!

Наука – запорука розвитку та процвітання держави, а науковці – це потужний інтелектуальний потенціал нашого закладу вищої освіти, міста, країни.

Я дякую за вашу важку працю, ентузіазм та відданість справі. Знання і досвід, що ви передаєте зростаючим поколінням, є тим фундаментом, завдяки якому живе і розвивається українська наука, авіація, промисловість, виховується і формується майбутнє нації, її сила та честь.

Пишаюся вченими Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ та досягненнями здобувачів освіти,  адже завдяки їм наука розвивається, а коледж посідає важливе місце в галузі державної авіації та є конкурентоспроможним у сфері науки. Усі ми є великою науковою родиною!

Бажаю вам міцного здоров’я, життєвої енергії, творчої наснаги, нових відкриттів на розвиток та славу науки!