У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ викладачка циклової комісії природничих дисциплін Оксана Гусарова провела засідання наукового гуртка на тему «Використання інформаційних технологій для вирішення фахових завдань».

Учасники підбили підсумки роботи наукового гуртка, обговорили досягнення та проблеми, які виникали у членів гуртка під час підготовки доповідей для участі у конференціях, круглих столах та диспутах. Також викладачка нагадала про дотримання академічної доброчесності при написані наукових робіт.

Крім того, учасники прослухали змістовну та цікаву доповідь на тему «Переваги та недоліки побудови інформаційного суспільства», яку підготувала курсантка Руслана Пономаренко. Її робота мотивувала аудиторію до жвавого обговорення.

КЛК ХНУВС