Директор Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Руслан Яковлєв, заступник директора з навчально-методичної та наукової роботи кандидат технічних наук Юрій Шмельов, завідувач відділення планування навчального процесу фахової підготовки Сергій Владов взяли участь у міжнародній конференції «CMIS-2021: The Fourth International Workshop on Computer Modeling and Intelligent Systems», яка відбулася у Запорізькому національному технічному університеті.

Представники коледжу презентували роботу «Control and Diagnostics of TV3-117 Air craft EngineTechnical State in Flight Modes Using the Matrix Method for Calculating Dynamic Recurrent Neural Networks», присвячену розробці методу контролю і діагностики технічного стану авіаційного двигуна ТВ3-117 у режимі льотної експлуатації вертольоту Мі-8МТВ із використанням рекурентних нейронних мереж, які у сучасному світі мають вагоме значення в інтелектуалізації процесу моніторингу динамічних об’єктів.

Матеріали конференції будуть видані у періодичному виданні CEUR Workshop Proceedings http://ceur-ws.org/ (м. Аахен, Німеччина) й будуть внесені да міжнародних баз даних Scopus і DBLP.

КЛК ХНУВС