Консультантом благодійного фонду Caritas Odesa UGCC Іваном Жуганом у Кременчуцькому льотному коледжі був проведений захід у межах проєкту «Обізнаний та готовий до Німеччини». У вебінарі взяла участь голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко. Під час вебінару було зроблено акцент на системі шкільної освіти Німеччини, а саме на інтеграції у суспільство завдяки державній мові та шкільній освіті. Спікер наголосив на обов’язковому навчанні в школі, зокрема у державній або приватній. Обов’язкове навчання стосується також дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, йшлося про інклюзивну форму навчання. Консультант поінформував щодо всіх ступенів шкільної освіти – першої (початкової) та другої (неповної середньої або основної школи), а також навчання у закладах вищої освіти – коледжах та університетах.

Отримана інформація дає можливість порівняти шкільну освіту України та Німеччини й узяти на озброєння цікаві форми та методи, які використовують в своїй роботі освітяни Німеччини.

КЛК ХНУВС