Представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС голова циклової комісії економіки та управління, кандидат економічних наук Олена Цимбалістова та доктор економічних наук, професор Олександр Сумець взяли участь у міжвузівському науково-практичному онлайн-семінарі «Перспективи розвитку парадигми підготовки фахівців для сфери охорони здоров'я». Семінар організований кафедрою менеджменту та публічного адміністрування Національного фармацевтичного університету (м. Харків).

На семінарі розглядались питання пов’язані з використанням інструментів менеджменту освіти в підготовці сучасного працівника галузі охорони здоров’я. Піднімалися проблеми практичного аспекту організації дистанційного навчального процесу у закладах вищої освіти.

В межах зазначеної теми наукового семінару Олександр Сумець презентував доповідь «Сучасні моделі розвитку професійних компетентностей фахівців сфери охорони здоров’я».

КЛК ХНУВС