Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Управління людьми і проєктами» та отримав сертифікат.

Мета заходу – допомогти керівникам опанувати базові управлінські навички, які допоможуть їм досягти значних результатів, швидше просуватися кар’єрними сходами, створювати чудовий клімат в команді та приймати ефективні рішення.

Під час заходу учасники дізналися про управління плануванням, ролі керівника, технології постановки завдань, контроль із точки зору комунікації з командою, правила зворотного зв’язку, психотипи людей, адаптацію персоналу та індивідуальні бесіди як найкращий інструмент нематеріальної мотивації, види мотивації персоналу, проєктний цикл, методи планування та контролю над проєктом.

Курс містив багато корисних та інноваційних інструментів, які можна використовувати в процесі професійної діяльності.

КЛК ХНУВС