Відповідальна з академічної доброчесності у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка економічних наук Марина Петченко пройшла онлайн-курс на тему «Персональна ефективність» на платформі Освітній Хаб.

Курс включав наступні модулі: створення цілей і планування(мета та інструменти  її досягнення, мотивація на шляху до мети); пріоритети (матриця Ейзенхауера, технологія «100 справ», інструменти оптимізації власних справ); практичні технології тайм-менеджменту; вектори розвитку особистості; нетворкінг як основа успіху.

Після завершення курсу та успішно виконані модульні завдання Марина Петченко отримала сертифікат, що підтверджує набуті навички з курсу.

КЛК ХНУВС