04 грудня 2019р. в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Економічний аналіз». Урочисте відкриття олімпіади розпочалося з промови голови циклової комісії загальноекономічних дисциплін Носач І.В., яка розповіла про важливість вивчення економічного аналізу. Викладач економічного аналізу Луценко Г.П., зазначила що економічний аналіз є важливим елементом сучасного житті, що володіючи економічним аналізом людина відкриває для себе можливість якісного аналізу та вирішення економічних питань.  Викладач економічного аналізу Луценко Г.П. ознайомила студентів з правилами написання робіт та роздала завдання для олімпіади. В олімпіаді прийняли участь 11 студентів навчальної групи  БОдбср-17-1.

Переможцями олімпіади «Економічний аналіз» стали:

Литвиненко Марія Василівна (навчальна група БОдбср-17-1) – І місце;

Жадько Олександра Олександрівна (навчальна група БОдбср-17-1) - ІІ місце;

Золотухіна Альона Едуардівна (навчальна група БОдбср-17-1) - ІІІ місце.

Вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо успіхів у подальшому вивченні економічного аналізу!