Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Людмила Чижова пройшла онлайн-курс підвищення кваліфікації освітян «Мистецтво Викладання» та отримала сертифікат.

Мета заходу – підготувати викладачів до трансформації системи освіти України та сформулювати нову парадигму процесу викладання у відповідності до сучасних вимог суспільства та концепції Нової Української Школи.

Під час заходу учасники дізналися: якого викладача хочуть бачити перед собою студенти; у чому полягає основне завдання сучасної освіти; як правильно побудувати спілкування з колегами, студентами та їх батьками; як освітянам використовувати сучасні інновації в професійній діяльності.

Курс містив багато корисних та інноваційних інструментів, які можна використовувати у процесі викладання.

КЛК ХНУВС